Контроллери, адаптери

Ціна, грн.
Інтерфейс накопичувачів
Інтерфейс підключення
Інтерфейс підключення
Швидкість передачі даних
Внутрішні коннектори
Зовнішні коннектори
71 За популярністюСпочатку дешевшеСпочатку дорожчеНовинки
  • Адаптер Digitus LC/ LC Duplex Singlemod, керам. сердечник (DN-96007-1)
    Тип - для комутаційних панелей, інтерфейси підключення - LC, керамічна
  • Адаптер Dynamode PCI-E x1-x16 to 4 PCI-E USB3.0 (RX-riser-card-PCI-E-1-to-4)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - PCIe
  • Контролер RAID Supermicro AOC-S3008L-L8I
    SAS, RAID: 0; 1; 10; 1E, н.д., PCI Express 3.0, 12 Гб/с, 2, н.д., відсутні, 2Gb
  • Контролер RAID Supermicro AOC-S3108L-H8IR
    SATA, SAS, RAID: 0; 1; 5; 6; 10; 50; 60, low-profile, PCI Express x8, 12 Гб/с, 2, 2x SFF-8643, відсутні, 2GB 1866MHz DDR3
  • Адаптер USB 2.0 - UTP Cat5, 50m Digitus (DA-70141)
    Тип - адаптер, чорний
  • Плата розширення Frime ASM1061 2хSATA3 PCIe (ECF-PCIEtoSATAIII003.LP)
    Плата розширення
  • Плата розширення Frime 88SE9215 PCI-E-2хM.2 SATA3+2хSATA3 PCIe (ECF-PCIEtoSSD012.LP)
    Плата розширення
  • Адаптер LC, OM3, Duplex Molex (18282-0043)
    Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - LC
  • Адаптер SC, OM1/OM2, Duplex Molex (18282-0033)
    Тип - для оптичного кабелю
  • Адаптер SC, OS1/OS2, Duplex Molex (18282-0037)
    Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - SC
  • Адаптер SC/PC 100шт.1пач Cor-X (AD-SC/PC/100)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SC/PC, синій, керамічна
  • Адаптер SC/UPC (S)100шт.1пач Cor-X (AD-SC/UPC (S)/100)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SC/UPC, синій, керамічна
  • Адаптер Cor-X AD-LC/PC duplex
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - LC, зелений, керамічна
  • Адаптер SC/PC-SC/PC, SM, Duplex Cor-X (AD-SC/PC duplex)
    Тип - для оптичного кабелю
  • Адаптер HDMI 4K/30hz up to 150m via CAT5E/6 PowerPlant (CA912957)
    Тип - підсилювач, інтерфейси підключення - HDMI, RJ-45, срібло
  • Адаптер 1.4V up to 40 m, 4K/30hz (HDRE1) PowerPlant (CA912537)
    Тип - підсилювач, вага - 20 г, 80х33х13 мм, інтерфейси підключення - HDMI, чорний
  • Адаптер 2.0V up to 30 м, 4K/60hz (HDRE1-V2.0) PowerPlant (CA912520)
    Тип - підсилювач, вага - 20 г, 80х33х13 мм, інтерфейси підключення - HDMI, чорний
  • Адаптер USB 3.0 AM - AF, 10 m, active PowerPlant (CA912858)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB 3.1, чорний
  • Адаптер USB 3.0 AM - AF, 20 m, active PowerPlant (CA912865)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB 3.1, чорний
  • Адаптер USB 3.0 AM - AF, 30 m, active PowerPlant (CA912872)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB 3.1, чорний
  • Контролер RAID INTEL RSP3DD080F Tri-mode SAS3508 8ports 4GB PCIex8 Gen3 LP (954496)
    SATA, SAS, RAID: 0; 1; 5; 50; 6; 60, low-profile/MD2, PCI Express x8, 2, 2x SFF-8643, 4Gb cache
  • Плата розширення 4x SSD PCIe NVMe M.2 2280 PCIe Gen3 x8 QNap (QM2-4P-384)
    Плата розширення
  • Плата розширення Silver Stone PCIe x4 до SSD m.2 NVMe 2230, 2242, 2260, 2280 (SST-ECM21-E)
    Плата розширення
  • Адаптер Synology E10M20-T1
    Тип - адаптер М.2, інтерфейси підключення - PCIe 3.0 x8
  • Адаптер Synology M2D20
    Тип - для NAS систем, інтерфейси підключення - Ethernet 10/100 / 1000Мбіт/с
  • Адаптер Digitus SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1)
    Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - SC, синій, керамічна
  • Адаптер Digitus LC/ LC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96009-1)
    Тип - для оптичного кабелю, 40 х 20 х 10 мм, інтерфейси підключення - LC, зелений, керамічна
  • Плата розширення Silver Stone PCIe x4 до SSD m.2 SATA та NVMe (SST-ECM22)
    Плата розширення
  • Плата розширення Silver Stone PCIe x4 до SSD m.2 NVMe Thermal Solution (SST-ECM23)
    Плата розширення
  • Адаптер ST-Lab U-995
    Тип - для ігрової приставки, 150 мм, інтерфейси підключення - HDMI, RCA, чорний, пластмас
  • Адаптер Maiwo USB 3.0 to 2.5/3.5'' IDE/SATA HDD/SSD, 5.25'' CD-R, PA 2V/2A (K132U3IS)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SATA, IDE, чорний
  • Адаптер Maiwo USB 3.0 to HDD SATA 2,5"/3,5"/5,25"/SSD, PA 2V/2A black (K10435A)
    Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SATA, USB 3.0
123
05161 7 55 66
info@tak.best
Пн-Пт с 9.00 до 14.00